نرم افزار

دانلود CASE: Animatronics

دانلود CASE: Animatronics

CASE: Animatronics – Horror game یک بازی واقعا ترسناک و چالش برانگیز اول شخص است. در این بازی کنترل اداره پلیس در دست یک هکر ناشناس است. تمام خروجی ها قفل شده اند. برق قطع شده است. صدای حرکت اجسام سنگین فلزی نزدیک تر می شود. آیا شما زنده می مانید؟

دانلود CASE: Animatronics

CASE: Animatronics – Horror game v1.42 + Mod – دانلود بازی ترسناک اندرویدنسخه معمولی اصلی + + نسخه مود و هک شده (جان بی نهایت) + دیتا + تریلر

CASE: Animatronics – Horror game یک بازی واقعا ترسناک و چالش برانگیز اول شخص است. در این بازی کنترل اداره پلیس در دست یک هکر ناشناس است. تمام خروجی ها قفل شده اند. برق قطع شده است. صدای حرکت اجسام سنگین فلزی نزدیک تر می شود. آیا شما زنده می مانید؟ به اداره پلیس خوش آمدید، جایی که کار کردن تا دیروقت در آن می تواند منجر به عواقب وحشتناکی شود. شما John Bishop هستید، یک کارآگاه پر کار که به طور خستگی ناپذیر تحقیقات را در اواخر شب انجام می دهد. از یک ربات بدی که شما را تعقیب می کند مخفی شوید. در شرایطی که برق و سیستم های امنیتی قطع شده اند برای پیدا کردن راه خود در تاریکی از یک چراغ قوه استفاده کنید. همچنین می توانید برای تماشای وضعیت اتاق های مختلف از تبلت استفاده کنید. این بازی اندروید توسط استودیوی Azur Interactive Games Limited توسعه یافته و منتشر شده است.

ویژگی های بازی CASE: Animatronics – Horror game اندروید:– انجام ماموریت های وحشتناک برای پیدا کردن علت این هرج و مرج غم انگیز– گوش دادن با دقت به محیط اطراف– داستان هیجان انگیز– محیط و فضای ترسناک– پازل های دشوار– و …

راهنمای نصب بازی CASE: Animatronics – Horror game:1- فایل نصب (apk) بازی را دانلود و نصب کنید.2- پس از دانلود و استخراج فایل دیتا از حالت فشرده، پوشه com.aleson.casefiveanimatronicsfnaf موجود در آن را در مسیر Android/obb حافظه دستگاه اندروید خود قرار دهید.3- بازی را اجرا کنید.

– Errors and crashes fixes

حجم فایل: 123.9 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 4.4 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

سلام مدیر سایت اگه میشه نسخه کامل این بازی رو بزارینداخل سایت های خارجی هست ولی نمیتونم دانلود کنم

سلام. نسخه مود همون نسخه فول و کامل بازی هست

منبع

دانلود CASE: Animatronics
androidgozar.com

دکمه بازگشت به بالا