دکوراسیون

چگونه انباری مرتبی داشته باشیم؟

چگونه انباری مرتبی داشته باشیم؟

یکی از فضاهای مهمی که در خانه اغلب ما پیدا می‎شود انباری است. انباری‎ها نقش بسیار مهمی در برقراری نظم و ترتیب وسایل خانه دارند.

چگونه انباری مرتبی داشته باشیم؟

یکی از فضاهای مهمی که در اکثر خانه‎ها پیدا می‎شود انباری است. انباری‎ها نقش بسیار مهمی در برقراری نظم و ترتیب وسایل خانه دارند؛ اما اگر نتوانیم از این محیط به‎صورت مفید استفاده کنیم مشکلاتی برایمان بوجود خواهد آمد. به همین سبب امروز قصد داریم تا با ارائه راهکاری به شما نشان دهیم که چگونه می‎توان انباری مرتبی داشت.

یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار برای داشتن انباری مرتب، فضاسازی است. شما می‎توانید با نصب قفسه‎ و طبقه بندی تمام سطوح انباری، دیوارها و حتی سقف آن، بهترین فضا را برای استفاده ایجاد کنید. زیرا زمانی‎که انباری شما بدون طبقه بندی باشد تمام وسایل موجود روی هم تلنبار شده و استفاده از محیط برایتان سخت‎تر خواهد شد.

برای ایجاد طبقه بندی در انباری ، ابتدا به این فکر کنید که بخش اعظمی از وسایل شما را چه چیزهایی تشکیل می‎دهند. بعد از اینکه اندازه و حجم وسیله‎هایتان را  ارزیابی کردید به راحتی می‎توانید برای خرید و نصب قفسه‎های خود اقدام کنید.

اغلب خانواده‎های ایرانی دارای فرزند هستند و این یعنی اینکه کوهی از اسباب بازی و وسیله‎های گوناگون در خانه همه ایرانیان پیدا می‎شود.با این اوصاف جا دادن تمام وسیله‎های پر حجم در فضاهای کوچک آپارتمانی به خودی خود کار بسیار سخت و طاقت فرسایی است.

اسباب بازی ها در انباری

از این رو برای اینکه در ساماندهی این وسیله‎ها در انباری‎تان دچار مشکل نشوید در وهله اول بهترین راهکار تعمیر و فروش اسباب بازی‎ها و وسایلی است که کودکانتان دیگر از آنها استفاده نمی‎کنند. برای این‎کار می‎توانید با استفاده از صفحات و اپلیکیشن های موجود آنها را به فروش برسانید یا به کسانی که نیاز دارند هدیه دهید. در وهله بعد برای اینکه بتوانید از کمترین فضا مفیدترین استفاده را ببرید بهتر است که در ابتدا حجم تمام اسباب بازی‎های بادی را کم کنید. سپس وسایل سنگین‎تر را در قفسه‎های زیرین و وسایل سبک را در قفسه‎های بالاتر بگذارید. این کار باعث می‎شود که آسیبی به وسایل‎تان نرسد و قفسه‎های نصب شده روی دیوارها از سنگینی و تخریب احتمالی در امان باشند.

برای این‎که قفسه‎هایتان در طول زمان دچار شکستگی نشده و قابلیت‎های خود را از دست ندهند بهتر است که از مواد مقاومی مانند فلزات در ساخت آنها استفاده کنید. علاوه بر این برای انباری‎هایی که مشکل رطوبت ندارند نیز می‎توانید از انواع قفسه ها و کابینت‎های چوبی‎ استفاده کنید.

انباری مرتب

برای خواندن مطالب بیشتر در مورد معماری  و دکوراسیون، به مجله دلتا مراجعه کنید.

منبع

چگونه انباری مرتبی داشته باشیم؟
deltapayam.com

مطالب مرتبط

شخصیتهای کارتونی در چالش بازی مرکب

تماشای ویدیو کلیپ طنز باحال محسن ایزی _ وقتی دختر ازت شماره میخواد در صبدن

نماهنگ شهادت خورشید ویژه سالگرد شهادت سردار سلیمانی

به این میگن قایق کنترلی

از سراسر وب

طنز جدید خنده دار ایرانی/طنز خنده دار /ویدیو خنده دار/کلیپ طنز/فاطی

تریلر سریال زامبی محور All of Us Are Dead

آموزش ساخت اسلایم – اسلایم – آموزش ساخت اسلایم با شن جادویی

آموزش اسلایم | آموزش ساخت اسلایم | اسلایم باحال ( اسلایم ژله )

مبارزه لیدی باگ و کت نوار با اسکلت ها/پارت اول/میراکلس لیدی باگ

سرگرمی و تفریحی کودک جدید :: برنامه کودک ناستیا بچه گمشده در فروشگاه

دکمه بازگشت به بالا