دکوراسیون

دکوراسیون خانه‌های کوچک

دکوراسیون خانه‌های کوچک

طراحی دکوراسیون خانه‌های کوچک دشوار تر از خانه‌های بزرگ است، زیرا در یک فضای کوچک هر یک از جزئیات از اهمیت بالایی برخوردار است.

دکوراسیون خانه‌های کوچک

با توجه به کوچک‌شدن فضای خانه‌ در این روزها، همه ما به دنبال نکته‌هایی از دکوراسیون داخلی هستیم که با استفاده از آن‌ها بتوانیم محیط اتاق‌های کوچک خانه را بزرگ‌تر از آنچه که هست نشان دهیم. می‌توان با ترفندهای دکوراسیون خانه‌های کوچک، ‌کاری کرد که محیط از چیزی که هست، بزرگ‌تر جلوه کند. در این نوشتار از مجله دلتا با ما همراه باشید تا با ساده‌ترین روش‌های بزرگ‌تر جلوه‌دادن خانه‌های کوچک آشنا شوید.

یک راه حل خوب برای دکوراسیون خانه‌های کوچک، استفاده از یک نوع کفپوش است. اگر در کل فضا از یک کفپوش با جنس و رنگ مشابه استفاده کنید، یکپارچگی محیط را بیش‌تر می‌کنید و این خود می‌تواند فضا را بزرگ‌تر جلوه دهد. زمانی که در هر قسمت از فضا کفپوشی متفاوت به کار می‌برید، فضا در نظرتان خرد می‌شود و چند قسمتی به نظر می‌آید.

چیدمان خانه های کوچک

رنگ‌های خنثی، عمق فضا را بیش‌تر نشان می‌دهند. اگر در میان رنگ‌های خنثی به سراغ آن‌هایی بروید که روشن‌تر هستند، می توانید تاثیر آن‌ها را بیش‌تر هم بکنید. اگر می‌خواهید تاثیر رنگ‌های خنثی را از این هم بیش‌تر کنید، در کنار استفاده از آن‌ها از نورپردازی با تم خنثی نیز استفاده نمایید.

یکی دیگر از روش‌ها، نحوه نصب پرده است. این ترفند به خصوص برای فضاهایی که سقف کوتاهی دارند، به کار می‌آید. برای این که سقف خانه‌تان را بلندتر نشان دهید و به این وسیله، خانه‌تان را بزرگ‌تر جلوه دهید، می‌توانید پرده را از کف تا سقف در نظر بگیرید.

پیشنهاد مطالعه: اگر به دنبال ایده هایی خلاقانه برای دکوراسیون داخلی هستید مطلب نقش تابلو در دکوراسیون داخلی را از دست ندهید.

منبع

دکوراسیون خانه‌های کوچک
deltapayam.com

مطالب مرتبط

7 ایده فروزنی برای ساخت وسایل باربی

حالت دادن به موهای کوتاه با چند ترفند جالب در خانه

تفریحی و سرگرمی :: ترفند ها و ایده های تمیز کاری

از سراسر وب

تفریحی سرگرمی بانوان :: ترفند زیبا برای ارایش صورت مخصوص هالووین 2019

قدرت عجیب آرایش بر تغییر چهره این زنان زشت + آموزش آرایش و عکس

نحوه آرایش صورت گرد با متد های جدید و روز + تصاویر

ساخت کاردستی ساده و زیبا برای کودکان

طنز جدید خنده دار ایرانی/طنز خنده دار /ویدیو خنده دار/کلیپ طنز/طناز فراهانی

تفریح و سرگرمی :: 33 نکات و ترفند اسان برای ارایش صورت مخصوص خانم ها

آموزش آرایش چشم:: آرایش چشم لایت:: سایه جشم:: ارایش دخترونه

تفریحی سرگرمی بانوان :: ترفند زیبا برای ارایش صورت مخصوص هالووین 2019

دکمه بازگشت به بالا