دکوراسیون

اتاق خواب با فضای کم

اتاق خواب با فضای کم

امروزه دقدقه اکثر مردم چیدمان اتاق خواب کوچک خود است. که می‌توان با رعایت این نکات اتاق خواب کم فضای خود را زیبا دکوراسیون کنید.

اتاق خواب با فضای کم

کافی است با دانستن چند نکته در مورد چیدمان اتاق خواب با فضای کم کاری کنید که اتاق خواب کوچک شما دل‌باز و بزرگ به نظر برسد.برای اینکه بدانید چطور می‌توانید از فضای خود بهترین استفاده را بکنید. این مطلب از مجله دلتا را از دست ندهید.

چیدمان فضای کوچک

رنگ سفید یک رنگ کاربردی و همیشگی برای اتاق خواب‌های کوچک است، سفید از اینکه اتاق خواب شما کوچک، فشرده و به اصطلاح قوطی کبریتی دیده شود جلوگیری می‌کند. رنگ سفید یا هر رنگ روشن و شفاف دیگری جای خالی دیوارهای گسترده و پنجره‌های بزرگ را برای شما پر می‌کند.

رنگ پاستلی

برای اینکه بهترین استفاده را از فضای اتاق خواب خود داشته باشید، بهتر است تخت خواب را کنج اتاق قرار دهید. قرار گرفتن تخت در گوشه‌ی اتاق یک حالت جمع‌وجور و راحت به اتاق خواب شما می‌دهد.

اتاق خواب کوچک

در اتاق خواب با فضا کم، تخت خواب بزرگ کتیبه‌دار را فراموش کنید و به جای آن از یک تخت خواب جدید ساده اما مدرن استفاده کنید.استفاده از تخت خواب‌های ساده و مینیمال به شما این اجازه را می‌دهد که بالای تخت از تابلوها یا قاب عکس‌های کوچک و جذاب استفاده کنید. چیزی که در دکوراسیون خانه مد روز است.

مینیمال

در چیدمان اتاق خواب کوچک فقط اکسسوری‌ها و لوازم تزیینی محبوب‌تان را نگه دارید و با ساده نگه داشتن تزئینات و استفاده از طرح‌های مینیمال، روی فضای باز بیشتر تمرکز کنید.به جای کمد دیواری‌ها یا کتابخانه‌های بیرون دیوار از قفسه‌هایی استفاده کنید که داخل دیوار کار گذاشته می‌شوند تا فضای بیشتری برای وسایل خود داشته باشید و کمتر چیزی را سر راه قرار بدهید.

آینه

قرار دادن یک آینه در برابر پنجره می‌تواند نور طبیعی را دو برابر کند و همین باعث می‌شود اتاق خواب با فضای کم شما بزرگ‌تر و دل‌بازتر دیده شود. بهترین انتخاب، یک آینه‌ی قدی بزرگ است که می‌توانید آن را به سادگی به یکی از دیوارها تکیه دهید.

تخت خواب

اگر به فکر خرید سرویس خواب جدید هستید، تخت خوابی را انتخاب کنید که فضای زیر آن کشو داشته باشد. تخت خواب‌های کشودار بیشتر از آنچه که فکر می‌کنید می‌توانند به شما در ایجاد فضای اضافی کمک کنند.

چیدمان عمودی

البته در چیدمان اتاق خواب کوچک این انتخابی نیست که همه بتوانید داشته باشید، اگر از تخت خواب‌هایی که بالای میز کار یا کتابخانه قرار می‌گیرند بدتان نمی‌آید، می‌توانید این ایده را اجرا کنید. سعی کنید از دیوارها تا می‌توانید بهره ببرید و هر چیزی را لایه لایه روی هم قرار دهید.

کتابخانه

قفسه‌های داخل دیوار وقتی به کارتان می‌آید که بخواهید خانه را بازسازی کنید. این قفسه لازم نیست چندان عمیق باشند؛ فقط تا حدی عمیق که به کارتان بیایند و بتوانید برخی از خرده‌ریزها یا لوازم تزئینی مثل قاب عکس را در آن‌ها جای دهید.

منبع

اتاق خواب با فضای کم
deltapayam.com

مطالب مرتبط

ایده های خلاقانه Go 123 _ چالش طراحی نقاشی رنگی

دانلود بایت 304

آموزش انگلیسی رنگ ها

تفریح و سرگرمی :: ترفند ها و ایده های مراقبت،نگهداری و نوسازی کفش ها

۵۰ تزیین شله زرد فوق العاده برای سفره های ایرانی

از سراسر وب

تفریح و سرگرمی :: ایده های غذایی زیرکانه با ترفندهای 123 go

طناز فراهانی | طنز طناز فراهانی | کلیپ جدید طناز فراهانی

تفریحی و سرگرمی – 16 ترفند جادویی که می توانید دوستانتان را غافلگیر کنید

دانلود رایگان در گیم تون کارتون باب اسفنجی باب اسفنجی را ببینید از گیم تون

تفریحی سرگرمی بانوان :: ترفند ها و ایده های ساخت جواهرات مینیاتوری

دکمه بازگشت به بالا